Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leden 2009

Obrazek

6.1.2009 (36.tt+5)


Dneska, brzy ráno, se se mnou maminka i tatínek vydali do nemocnice na Bulovku, na Prahu 8. Tam bych se měl už brzy narodit. Maminka byla v této nemocnici objednaná na první kontrolu, kde jí sestřička změřila tlak, váhu a napsala si pár důležitých údajů. Potom maminka čekala, až si jí pan doktor zavolá. Ten si pro ni za chvilinku přišel a hned se ptal, jestli jí nebude vadit, že budou u prohlídky přítomni tři medikové! Naštěstí to byly dvě mladé studentky a jeden student, kteří stáli v dostatečné vzdálenosti a nekoukali panu doktorovi přímo „pod ruce“… Z prohlídky jsme dostali záznam, mělo by být vše v pořádku. Sice ještě nevíme, jak už jsem teď velký a těžký, ale přibližně asi takhle bych měl být vyvinutý….

 

13.1. (37.tt+5) a 20.1.2009 (38.tt+5)

Teď chodí maminka každé úterý na kontrolu do nemocnice na Bulovku. Vždycky se zváží (už má zase o kilo víc)!, sestřička jí změří tlak a pan doktor vyšetří. Naposledy zaskakovala za nemocného pana doktora nová mladá paní doktorka, která je taky moc fajn. Maminka už si taky musela na 10 minut lehnout na monitor, který zaznamenával, jak se mi daří a jak mi tluče srdíčko. Tatínek říkal, že to prý bylo slyšet až ven do čekárny. Byl jsem totiž moc hodný a vzorný a nespinkal jsem, aby tam mamka nemusela ležet taky třeba celý den... Pokud příští úterý budu ještě v bříšku, poležíme si tam už 20 minut... 

 

22.1.2009 (39.tt)

Obrazek

Tak takovýhle pupek už má mamina ve 39. týdnu těhotenství.

Přesně za týden, 29.1.2009 bych se měl, podle určeného termínu, narodit...

 

 

 

 

 

 

 

 

24.1.2009 (39.tt+2) 

MAMKO, TAŤKO, JE TO ObrazekTADÝÝÝ !!! UŽ LEZŮŮŮ !!!

Ano, asi po 8 hodinách velkého trápení (mám na mysli od počátku maminčiných větších kontrakcí) jsem vykoukl na svět. Teda řeknu vám  všem, to byl porod, chudák mamka, ta je tak statečná.

Tatínek sem určitě něco dopíše, protože to všechno viděl od začátku až do konce. Ale to až bude mít víc času. Protože tenhle zážitek za popsání rozhodně stojí, ten rodičům zůstane v kebuli do smrti, za to jim ručím. Viděl jsem jak oba rodičové brečeli jak malé děti, tak jsem to spustil taky, aby byl větší kravál. Nojo a prej to stálo za všechno to trápení, to jsem zvědavej, co budou říkat za pár dní. Však já jim ještě ukážu.

Tady je pár mých foteček. Snažil jsem se, abych nevypadal jak šarpej (to je ten zmačkanej pejsek). Na ručičku mi hned po porodu dal takovej pán v bílém plášti modrou cedulku se třináctkou, to je asi moje medaile za výkon. Třináctka je dokonce prej maminky a tatínka šťastný číslo nebo co (???). Maminka má stejnou, aby jako bylo vidět, že jsme byli oba stejně dobří kabrňáci a že taky patříme k sobě.

A tady je video z druhého dne. Ten tatínek je ale otravnej. Nevidí, že se mi chce spát a nemůže mě chvilku nechat v klidu. Jako by nevěděl, co mě to stálo sil. Ach jo, bude s ním ještě trápení, snad se časem poučí.

 

 

To jsem na něj zvědavej.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace k narození miminka

(Lenka s Finnou, 29. 1. 2009 16:06)

Gratulujem maminko,
že máš zdravé miminko.
Ať v něm zdraví stále plane,
nemoci se nedostane.
Celý život kvete jen
a splní se mu každý sen.
Gratulujeme Vám a přejeme hodně štěstí a ať Vám dělá radost.
Lenka s Péťou (Finna od Honzy) :-)

Vítej Davídku mezi námi

(babička Dáša, 28. 1. 2009 8:55)

Říká se, že když někde zavoní heřmánek, narodí se miminko...Nevím, co za kytičku zavonělo 24.ledna 2009, ale byl to jeden z nejrásnějších dnů mého života - narodil jsi se Ty - můj první vnoučkek. A tak přeji nejen Tobě, ale i Tvým skvělým rodičům, ať jste moc moc zdraví, šťastní a máte se všichni tři tak rádi a držíte při sobě tak, jako v těchto prvních chvílích a dnech. Ty to ještě ani netušíš, ale narodil jsi těm nejbáječnějším rodičům :o) Doma, kam si Tě již brzy přiveze maminka s tatínkem, na Tebe čeká postýlka a spoustu krásných okamžiků. Je to Tvůj domov,kde prožiješ ty nejkrásnější chvíle a kam se budeš vždy rád vracet.Tak ještě jednou přeji krásný start do života a mamince a tatínkovi hodně radosti z Tvých pokroků a úspěchů a jen malé starosti, které jistě spolu zvládnou, protože budou určitě stát vždy při sobě. Tak buď moc šťastný!!!
Svojí milované dceři Pétě moc děkuji za ten největší a nejkrásnější dar a zlatému zeťákovi Ondrovi za to, že byl v těch těžkých chvílích s ní a byl jí velkou oporou.
mamča a hlavně šťastná babička Dáša

Vítej Davídku.

(Jana, Martin, Anička a Lucinka, 27. 1. 2009 13:17)

Vítáme Davídka na svět a vás dva mezi nás rodiče.
Moc vás zdravíme a mooooc gratulujeme k narození Davídka. Přejeme hodně zdraví, štěstí, pohody, ale i trpělivost a někdy pevné nervy. Zkrátka si to moc užívejte je to nádhera.

GRATULUJEME!

(Olča,Romča,Andrejka a Kačenka Mochánovi, 27. 1. 2009 8:38)

Milá rodinko.Gratulujeme vám ke krásnému chlapečkovi s krásným jménem a přejeme mu hlavně ZDRAVÍ protože o to ostatní už se postarají jeho skvělí rodiče! Moc gratulujeme mamince,že to tak krásně zvládla a tatínkovi,že to vydržel,byl mamince určitě velkou oporou a je na vše náležitě pyšný!Mějte se krásně a snad tu naší drobotinu dáme při nějaké příležitosti dohromady :-) Papa

Ach,ten táta

(Lenka Šajtarová, 26. 1. 2009 16:42)

Blahopřeji vám k narození toho nejkrásnějšího daru života.Přeji všem hodně zdravíčka,pohody,štěstí a radosti.
Davídkovi to,aby ho ten táta pořád neotravoval a nechal ho, mimo jiné, vyspat.

ještě jednou gratulace

(Evča, Romča a Tomášek, 26. 1. 2009 16:28)

Ahojky rodinko, už jsem sice psala gratulaci formou sms, ale po tom co jsem viděla to krásné video vám všem moc a moc gratuluji ještě jednou, Davídek je prostě nádhernej!!!! Přejeme vám všichni jen samé radosti a i když přijdou i starosti, tak aby jste je bez problémů zvládli:-))Jinak Tomášek už se moc těší na bratránka:-))))

GRATULACE

(Soník, 26. 1. 2009 14:17)

Milí rodiče, moc a moc gratuluju k tak krásnému miminku. Davídkovi přeji hooodně zdravíčka a vám co nejméně probděných nocí a hodně trpělivosti.
Soník s rodinkou

PS: tak úžasnou zprávu bych dala na začátek stránky a ne na konec ;-)

Vitaj !!!!

(strejda Tomáš, 26. 1. 2009 13:53)

Nazdar Davide, tak Tě vítám mezi .... konečně mezi tou lidskou rasou! Zřejmě tohle už číst nebudeš, protože v době Tvého čtení budou asi už jiné nástroje na komunikaci ... A TAKTO je to se vším !!! STÁLE se všechno mění, ale kdo Ti bude vždycky nablízku a to za všech okolností bude Tvůj strýček Tomáš, takový Praho-liberečák ... a v tom je a bude vždycky Tvoje výhoda.

Pro rodiče: tatínek .... zatím stačila jen kapka, teď to všechno přijde :o)))
maminka: ta už má velký kus starostí za sebou, teď přijdou už jen starosti větší, ale za to o to komplikovanější a odpovědnější, ALE !!!! samozřejmě pro oba: jsou to starosti jen RADOSTNÉ a KRÁSNÉ !!!!

Moc gratuluji, a přeji Vám všem třem (v tuto chvíli) jen to nej nej, hlavně zdravíčko, štěstíčko, zbytek už přijde sám nebo tomu půjdete společně naproti, koneckonců vždycky je tu strejda Tomáš s rodinou.
:o)))))

PS: Moc krásnej kluk!